Carrosserievorm: Bestelbus Modeljaar: 2026 Cabine: enkel Lengte/hoogte: L2H1 Motorrijtuigenbelasting: geen Fabrikant: W.van Vliet en Zn.vanvlietauto.Onderhoudsboekjes: Digitaal
Nieuwe Ford Custom E in de kleur grey matter voorzien van leuke opties ,deze auto is op voorraad . Let op meerprijs velgen en spoilers . Financieel lease mogelijk .
Een van de meest legendarische merken: Ford. Qua techniek en design geheel met de blik op de toekomst. 'Go Further' zeggen ze. En dat is te zien. Met de elektromotor zoeft u fluisterzacht over de weg.
Kinderfietsje niet gezien bij het inparkeren? Dat gebeurt u nooit meer. Daar zorgt de achteruitrijcamera wel voor! Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook automatische airconditioning.
Met deze fantastische elektrische auto is de toekomst begonnen. Even bellen voor een afspraak en hij staat klaar voor een proefrit!
Pak jouw deal
Ford Transit Custom E 71 kw L2/ H1 Limited Next Level Edition / 360 Camera / B&O / 2 schuifdeur