Modelreeks: sep. 2020 - nov. 2023 APK: Nieuwe APK bij aflevering BOVAG 40-Puntencheck: Ja BOVAG Afleverbeurt: Ja Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal autokleingunnewiek. Op de teller van deze auto staat slechts 34987 kilometer. Een krachtige driecilinder benzinemotor zorgt voor de aandrijving van deze SUV. Met zijn lederen bekleding is deze Citroën comfortabel en stijlvol. Ontspannen rijden begint met de juiste zit. Daar zorgen de comfortstoelen wel voor. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, halflederen bekleding, adaptief dempingsysteem, geluidsisolerende ramen en in delen neerklapbare achterbank.
Het systeem controleert alle belangrijke functies en geeft die perfect weer via het digitale dashboard. Een onopvallend paaltje of een overstekend kind achter de auto brengt risico's met zich mee. Gelukkig laat de achteruitrijcamera feilloos zien of alles veilig is. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Ingericht op Connected Services, voor een nog veiligere en comfortabelere rit. De bediening van het audiosysteem en het navigatiesysteem gebeurt met knoppen op het stuur en als u wilt zelfs met uw stem. De audio is overigens voorzien van DAB-radio voor een altijd heldere ontvangst. De uitrusting van deze Citroën is met achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, schakelpaddles aan het stuur, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel behoorlijk compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Citroën C4 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Onderweg zorgt verkeersborddetectie ervoor dat u geen waarschuwingsbord mist. Indien u onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Het forward collision warning-systeem berekent via een sensor de afstand tot het verkeer vóór u en komt in actie als er gevaar bestaat van een botsing. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Citroën bovendien head-up display, dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Deze auto wordt natuurlijk aan u geleverd met een tellerrapport van Nationale Autopas. Uiteraard is een proefrit altijd mogelijk. Bel onze verkoper voor een afspraak!