Modelreeks: apr. 2019 - dec. 2023 Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 149 kWh/100km Garantielabel: Autotrust garantie (12 maanden) Motorrijtuigenbelasting: € 196 - € 214 per kwartaal Leaseprijs: € 203 p/m (financial lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden Fabrikant: Autobedrijf A.vanrijswijkautos. verkooppakket 4 (BOVAG-garantie) is € 23.195,-.
Tesla heeft de auto opnieuw uitgevonden. De volledig elektrische Tesla Model 3 is duurzaam, maar biedt tegelijk veel rijcomfort en geweldige prestaties. De elektromotor is stil en schoon. En met een verrassend grote actieradius! Een krachtige motor geeft deze auto zijn sportieve prestaties. Zit u goed? De stoelen zijn eenvoudig instelbaar dankzij de elektrische bediening met geheugen. Het glazen panoramadak zorgt ervoor dat u zich omringd voelt door de omgeving. Ook is de auto voorzien van: 18 inch lichtmetalen velgen en in delen neerklapbare achterbank.
Ingebouwde spraakbediening maakt het mogelijk om de auto te bedienen zonder dat uw aandacht wordt afgeleid. Van A naar B zonder omwegen: altijd uw eigen full map navigatiesysteem aan boord! Bij de luxe van deze auto hoort ook electronic climate control. Komt u aanlopen, dan ontgrendelt de keyless entry gastvrij de sloten. Da's een makkelijke optie! Sleutelloos instappen en starten: de keyless start zorgt ervoor!
Zoals u mag verwachten van deze Tesla Model 3 is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Kop-staartbotsingen vormen een belangrijk deel van de meest voorkomende aanrijdingen. De forward collision warning van deze auto voorkomt zulke botsingen geheel of reduceert de ernst van de schade aanzienlijk. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door dodehoekdetectie en autonoom remsysteem.
Er is ook een tellerrapport van Nationale Autopas, dat geeft u zekerheid over de kilometerstand van deze auto. Elektrisch rijden is een verademing. Eén belletje is genoeg voor een proefrit. Wanneer zullen we 'm klaarzetten?
= Bedrijfsinformatie =
Wij zijn een BOVAG autobedrijf en leveren uitsluitend auto's van dealerkwaliteit. Onze auto's zijn voorzien van een onderhoudshistorie zodat alles is te verifiëren.
Bovenstaande informatie is met zorg opgesteld, maar daaraan kunnen geen rechten worden ontleend. Type-, zet- en spelfouten zijn dan ook voorbehouden.
Pak jouw All-in Deal
Tesla Model 3 Standard RWD Plus 60 kWh | PANO | AUTOPILOT | STOELVERWARMING