Carrosserievorm: Bestelauto APK: Nieuwe APK bij aflevering Schade: schadevrij BOVAG 40-Puntencheck: Ja BOVAG Afleverbeurt: Ja Motorrijtuigenbelasting: € 183 per kwartaal
Leuk dat u geïnteresseerd bent in deze praktische werkbus. Bent u op zoek naar een jonge, betrouwbare bedrijfswagen die direct klaar is voor het echte werk? Deze Renault Master T35 uit 2022 met slechts 39.000 km combineert kracht, laadruimte en comfort op hoog niveau. Deze Master is netjes onderhouden, professioneel ingericht en perfect voor zzp’ers en ondernemers die geen concessies willen doen aan kwaliteit en uitstraling. Uitgerust met cruise control, DAB radio, 6 versnellinksbak, parkeercamera en navigatie. In de laadruimte voorzien van lat-om-lat betimmering, een vlakke harde laadvloer en ook voorzien van trekhaak. Op de foto's kunt u de afmetingen van de laadruimte zien. Remschijven en blokken en remblokken achter zijn bij binnenkomst vervangen.
Als u kiest voor ons afleverpakket is uw bijdrage € 995,-. Hiervoor wordt uw auto afgeleverd met een onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema aangevuld met onze afleverbeurt, minimaal een vol jaar APK, reiniging van binnen en buiten en 12 maanden BOVAG garantie.
= Bedrijfsinformatie =
Autobedrijf van As is al ruim 60 jaar uw partner in mobiliteit. U kunt bij ons terecht voor de aanschaf van elke auto (zowel nieuw als gebruikt), voor onderhoud, reparatie en schadeherstel van ieder merk auto en brommobiel. Wij zijn lid van de BOVAG. Ook voor het huren of leasen van een auto, bedrijfs- of personenbus en verhuiswagen kunt u bij ons terecht.
We doen ons best om alle informatie volledig en juist te vermelden. Helaas lukt dat niet altijd. Zorg ervoor dat u alle belangrijke zaken controleert voor u tot aanschaf overgaat.
Afleverpakketten
Afleverpakket
Inbegrepen
Prijs:
€ 0,- (Originele waarde € 995,-)
Omschrijving:
Aan u de keuze hoe u uw nieuwe auto afgeleverd wilt hebben. Kiest u voor ons afleverpakket dan leveren wij uw auto technisch in de best mogelijke staat af. De kosten voor de onderhoudsbeurt, APK en reiniging zijn inbegrepen. Ook alle kosten die uit de onderhoudsbeurt en APK komen zijn inbegrepen. Geen verrassingen achteraf en maximale zekerheid. Mocht de distributieriem binnen 10.000km aan vervanging toe zijn dan vervangen wij deze ook voordat u uw auto ophaalt. Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK, Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema, Reiniging van binnen en buitenzijde
Pak jouw All-in Deal
Renault MASTER T35 2.3 dCi 135 L2H2 RED HAAK|CRUISE|CAMERA|LAT-OM-LAT|VLAKKE VLOER