High Performance keramisch composiet AMG remsysteem op de vooras (B07)
Interieurhemel DINAMICA® zwart (61U)
Koplampreinigingsinstallatie (600)
lederen bekleding bicolor
Memorypakket (275)
schakelpaddles
Sierelementen in AMG aluminium (H70)
stuur leder
Technische modificatie (801)
Wegsleep- en interieurbeveiliging (882)
Wielvervangingskit (B12)
Veiligheid
Achteruitrijcamera
Adaptieve remlichten (K11)
Airbag(s) knie
Airbag(s) side voor
Airbag bestuurder
Airbag passagier
Alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
Bandenspanningscontrolesysteem
Brake Assist System
Elektronisch Stabiliteits Programma
Toelichting aanbieder
Modelreeks: jan. 2009 - dec. 2013 Modelcode: C197 Bekledingcode: 565 APK: Nieuwe APK bij aflevering Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal vdakker.523 km
Een bijzondere kans voor de echte liefhebber: deze schitterende Mercedes-Benz SLS AMG met slechts 62.523 kilometer op de teller is nu beschikbaar voor een volgende eigenaar met passie voor het merk.
Deze auto is afkomstig van Alex van den Akker, oprichter van Van den Akker Mercedes-Benz. Alex had de auto sinds 2016 in bezit. Na een uitgebreide zoektocht heeft hij deze SLS AMG persoonlijk uit Duitsland geïmporteerd. De auto maakte deel uit van zijn privécollectie en werd uitsluitend als hobbyauto gereden, vanuit een grote liefde voor Mercedes-Benz en bijzondere automobielen.
4 jaar na het overlijden van Alex is besloten om deze unieke auto beschikbaar te stellen aan een nieuwe liefhebber die dezelfde passie deelt en er met net zoveel plezier van gaat genieten.
De auto verkeert in nette staat en wordt vóór aflevering volledig nagekeken en voorzien van onderhoud, zodat hij rijklaar wordt afgeleverd.
Bent u op zoek naar een iconische AMG met een bijzonder verhaal? Dan is deze Mercedes-Benz SLS AMG absoluut het bekijken waard.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling verkoop.
Onze showroom is op de zaterdagen alleen op afspraak geopend.
Van den Akker | Mercedes-Benz staat voor persoonlijk advies. Voor u zelf of uw bedrijf. Voor kopen of leasen. Onderhouden van uw auto in onze werkplaats Het herstellen van schade als dat nodig is Maar ook kunnen wij u helpen met een financiering of verzekering.
Heeft u vragen over deze auto, neem dan contact met ons op via:
Wilt u meer weten dan bent u van harte welkom bij ons in de showroom te Uden.