Milieu en verbruik Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 6,1 l/100km (1 op 16,4) CO₂-uitstoot (WLTP): 140 g/km Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Garantie BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Productveiligheid EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V.mercedes-benz. Een Duitse auto. Altijd grondig in techniek, prestaties en klasse. Hoewel de auto uit 2022 komt, heeft hij maar 10294 kilometer gereden. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Deze Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake heeft verwarmbare voorstoelen, voor zowel bestuurder als bijrijder. Zitten in weldadige comfortstoelen : je rug zal je dankbaar zijn. De bagageruimte is toegankelijk via een comfortverhogende elektrische achterklep. De geavanceerde matrix LED-verlichting in de koplampen levert maximaal helder zicht en past zich subtiel aan zodra er een tegenligger komt. Zonder lichtkwaliteitsverlies! Tot de uitrusting behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Het digitale dashboard is een perfecte bijrijder. Alles benodigde informatie is permanent zichtbaar of opvraagbaar. Comfortabel en veilig achteruitrijden gaat gemakkelijker dan ooit met behulp van de achteruitrijcamera. Dankzij de spraaksturing bedien jij verschillende functies zonder jouw handen van het stuur te halen. Had je de auto nou wel afgesloten? Met Connected Services check je het overal en altijd. Kaartlezen is verleden tijd, dankzij het aanwezige navigatiesysteem met harde schijf. Wat je ook in deze auto kunt vinden zijn electronic climate control, sportstuur met schakelpaddels, DAB ontvangst, regensensor, cruise control en keyless entry.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. Forward collision warning helpt je om kop-staart aanrijdingen te voorkomen. Het systeem voor vermoeidheidsherkenning neemt het waar als jouw concentratie verslapt en geeft je dan een waarschuwing. Verder is deze auto uitgerust met autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Je bent van harte welkom om deze auto te komen bekijken, neem je snel contact met ons op?
Gaat jouw autohart sneller kloppen van deze auto? Plan vrijblijvend een proefrit in om de auto in het echt te ervaren. We staan graag voor je klaar bij vragen of voor advies.
Meer aandacht. Meer service.
Bij Hedin Automotive vind je een ruime voorraad van zo’n 5.000 nieuwe en tweedehands auto’s. Voor jezelf of je bedrijf. Om te kopen of te leasen. Wij onderhouden je auto in onze werkplaatsen en herstellen een schade als dat nodig is. En natuurlijk helpen we je bij de financiering of verzekering.
Welkom bij Hedin Automotive. Autohart van Nederland.