Mercedes-Benz CLA CLA 180 Coupé Automaat Business Line | LED | Parktronic met camera | Stoelverwarming | Spiegelpakket | Zitcomfortpakket | Licht en Zichtpakket
Milieu en verbruik Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 6 l/100km (1 op 16,7) CO₂-uitstoot (WLTP): 135 g/km Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Garantie BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Productveiligheid EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V.mercedes-benz. Kilometer na kilometer ervaar jij de kwaliteit van deze Mercedes-Benz CLA. In deze auto vind je een viercilinder benzinemotor en een automatische transmissie. Lekker hoor, die verwarmbare voorstoelen. Helemaal op koude dagen. Relaxt rijden? Dan zijn de comfortstoelen een regelrechte extra. De achterklep opent automatisch met een druk op de knop. Handig als je met volle handen staat. Bij de rijke uitrusting horen ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, LED-achterlichten, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Het digitale dashboard vertelt je alles wat je wilt weten voor een slimme, comfortabele en veilige rit. Met de achteruitrijcamera zie jij wat er achter de auto gebeurt. Zo rij je moeiteloos achteruit. In deze auto kun jij de belangrijkste functies bedienen met jouw stem. Bij deze auto is je smartphone een geavanceerde afstandsbediening. Remote services brengen je overal in contact met je auto. Het navigatiesysteem met harde schijf loodst je snel naar jouw reisdoel. De uitrusting van deze Mercedes-Benz is met automatische airconditioning, sportstuur met schakelpaddels, DAB ontvangst, regensensor, cruise control en automatisch dimmende buitenspiegels behoorlijk compleet.
In de Mercedes-Benz CLA heeft jouw veiligheid en die van jouw omgeving prioriteit. Indien je onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. De forward collision warning geeft een botswaarschuwing als een aanrijding dreigt met een voorligger. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid in deze auto is de vermoeidheidsherkenning, die waarneemt wanneer de bestuurder tekenen van vermoeidheid vertoont. In deze Mercedes-Benz vinden we verder een autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Heb je interesse in deze auto? Neem nu contact met ons op en we zetten hem klaar voor een proefrit.
Gaat jouw autohart sneller kloppen van deze auto? Plan vrijblijvend een proefrit in om de auto in het echt te ervaren. We staan graag voor je klaar bij vragen of voor advies.
Meer aandacht. Meer service.
Bij Hedin Automotive vind je een ruime voorraad van zo’n 5.000 nieuwe en tweedehands auto’s. Voor jezelf of je bedrijf. Om te kopen of te leasen. Wij onderhouden je auto in onze werkplaatsen en herstellen een schade als dat nodig is. En natuurlijk helpen we je bij de financiering of verzekering.
Welkom bij Hedin Automotive. Autohart van Nederland.
Mercedes-Benz CLA CLA 180 Coupé Automaat Business Line | LED | Parktronic met camera | Stoelverwarming | Spiegelpakket | Zitcomfortpakket | Licht en Zichtpakket