Modelreeks: aug. 2021 - feb. 2023 Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal Leaseprijs: € 306 p/m (financial lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden Fabrikant: Jilis Autobedrijven Leerdam B.V.jilisautobedrijven.Onderhoudsboekjes: Digitaal
De extra deur van deze hatchback maakt het mogelijk gemakkelijk in en uit te laden. Hoewel de auto uit 2022 komt, heeft hij maar 22442 kilometer gereden. Hij heeft een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Ook LED koplampen, dakspoiler, in hoogte verstelbare voorstoelen en in delen neerklapbare achterbank zijn aan boord.
In deze 2 vindt u schakelaars op het stuur om het audio-installatiesysteem te bedienen. Te weinig afstand tussen u en de achterligger? De sensoren registreren het direct en de achteropkomend verkeer waarschuwing geeft een signaal. Een constante snelheid is goed voor de ontspanning onderweg, en de cruise control zorgt ervoor. Een druk op de knop en starten maar! Dat kan dankzij keyless start. In deze auto kiest u zelf uw ideale temperatuur dankzij de airconditioning. U bent in deze Mazda ook voorzien van lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale portiervergrendeling en boordcomputer.
U geniet nog meer van het rijden met uw Mazda omdat u wordt beschermd door intelligente veiligheidssystemen. Brake assist is uw redder in een noodsituatie. Bij een dreigend ongeval zorgt het systeem ervoor dat u sneller stilstaat. De auto is ook uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Hebben we u nieuwsgierig gemaakt? Bel of mail ons nu voor een proefrit.
= Bedrijfsinformatie =
Jilis autobedrijven is een BOVAG erkend autobedrijf met twee vestigingen waar service en klanttevredenheid voorop staan. Niet voor niets scoren wij op klanten vertellen een 9,5 en 100% aanbeveling, dat willen wij graag zo houden! Al onze occasions zijn zorgvuldig geselecteerd en voldoen aan onze strenge criteria alvorens deze te koop worden aangeboden. Wij leveren de auto graag helemaal overeenkomstig uw wensen af! Als extra service werken wij met aanvullende afleverpakketten met bijvoorbeeld garantie, informeer naar de mogelijkheden! De verkoper adviseert u graag bij het maken van uw keuze. Het is verstandig om voor een bezichtiging te bellen over de beschikbaarheid van een auto. Ook kunnen wij de financiering en / of leasing van uw nieuwe auto volledig verzorgen. Ondanks dat aan de juistheid van de informatie in deze advertentie de grootst mogelijke zorg wordt besteed kan de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie. Wij zijn van maandag tot en met vrijdag geopend van 8:00 - 18:00 uur en op zaterdag van 8:00 - 15:00 uur. Daarnaast hebben we koopavond op woensdag van 19.00 - 21.00 uur. Op zondag zijn we altijd gesloten.
Pak jouw All-in Deal
Mazda 2 1.5 Skyactiv-G | Airco | Apple Carplay | Cruise control | LED koplampen